Dziękuję za sześć miesięcy.

Wczoraj minęło dokładnie pół roku od publicznego udostępniania mojej strony. Mam wrażenie, że od tego momentu upłynęło zaledwie kilka tygodni. Subiektywne poczucie czasu różni się najwyraźniej od tego, co obwieszcza nam kalendarz. A jak by tego było mało, z roku na rok rozbieżność pomiędzy wynikami tych dwóch “systemów pomiaru” wydaje się być coraz większa 🙂

W związku z tym maleńkim jubileuszem, chciałbym niezmiernie gorąco podziękować wszystkim, którzy kiedykolwiek zabłądzili na moją stronę. Zaglądając do statystyk odwiedzin z pierwszego półrocza, przeżyłem ogromne zaskoczenie. Zapewne w kategoriach normalnego, dorosłego bloga, są to wyniki śmieszne. Jednak w moim przypadku, nie zakładając jakiegokolwiek większego zainteresowania z zewnątrz, jestem ogromnie zaskoczony.

W pierwszym półroczu swojego życia moja strona odnotowała 6.934 odsłony w 2.390 sesjach.
przepraszamniemamczasu.jedra.pl - dziękuję za 6 miesięcy

 

 

 

 

W okresie tym stronę odwiedziło ponad 800 użytkowników, a średni czas jednej sesji to 4:27 minuty.

przepraszamniemamczasu.jedra.pl - dziękuję za 6 miesięcy 

Łączna liczba udostępnień, zamieszczonych do tej pory przeze mnie wpisów, przekroczyła wartość 200. Liczba powracających użytkowników oscyluje natomiast w granicach  66%.

przepraszamniemamczasu.jedra.pl - dziękuję za 6 miesięcy

Po lekturze statystyk, odczuwam więc coś pomiędzy zadowoleniem, szokiem a strachem. 🙂

Dziękuję zatem wszystkim z Was za czas, jaki poświęciliście na czytanie moich tekstów.
Za wyjątkiem kilku osób podpisujących się w komentarzach, w większości przypadków nie mam pojęcia kim jesteście. Tym bardziej czuję się zobowiązany do staranności w dalszych moich działaniach, wiedząc że “jestem obserwowany”.

Ogromnie dziękuję i pozdrawiam.
mj

Poleć innym
LinkedIn
Facebook

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *